Autodiagnostika sagedus sõltub auto vanusest ja kasutustihedusest. Otstarbekas on seostada auto diagnostika suveks ja talveks ettevalmistamisega. Kõige tähtsam auto remondis on rikke õige määramine.

Auto arvuti diagnostika – see on auto elektrisüsteemide täielik kontroll nende vigade avastamiseks. Diagnostika lubab hinnata auto sõlmede ja juhtplokkidereaalset olukorda ja anda nende tehnilisele seisukorrale hinnang. Diagnostika sisaldab endas auto sõlmede järjestikust kontrolli.

Töö läbiviimiseks kasutatakse kolm skannerit -- AUTOCOM CDP + , BOSCH KTS 540, LAUNCH X 431 PAD millised võimaldavad kontrollida praktiliselt kõiki marke autosid standardiga OBD II/EOBD. Diagnostika tulemused trükitakse välja ja saab aruande leitud vigadest. Andmete järgi võetakse vastu otsus vigade kõrvaldamiseks või teatud sõlmede või detailide vahetamiseks. Peale seda tuleb võtta arvesse,et auto ekspluatatsiooni käigus erinevad vead salvestatakse elektronjuhtimisplokki (EJP) veakoodidena, mis isegi peale kõrvaldamist võivad viia erinevate süsteemide riketeni. Kompuuterdiagnostika võimaldab eemaldada kogunenud vead EJP mälust, et nad enam ei segaks auto normaalset tööd.

 

Broneerimine telefoni teel: +372 7489301
Meie aadresss:  Kaunase pst. Tartu 73C, 50706,
Linnaosa Annelinn.
Annelinna Autoteenindus.

GPS: 58°22'41.2"N 26°46'19.9"E

Vaata Kaardil